Promocja kat B-1400 zł

Ośrodek Szkolenia Kierowców Euforia Wrocław
zadzwoń 691 948 461

Kurs na prawo jazdy kategorii B

Ośrodek Szkolenia Kierowców Euforia Wrocław

Kurs na prawo jazdy kategorii B w OSK Euforia we Wrocławiu

Start kursu kat B 21.09.2020 – godz 17:00

Zapraszamy

Promocja zadzwoń 691 948 461

 Kat B – 1400 zł !

Badania lekarskie

Dofinansowanie do badań lekarskich dla Naszych kursantów na prawo jazdy kat. B

Cena kursu

Mamy uczciwą cenę kursu na prawo jazdy, jej wysokość zależy od wysokich kosztów paliwa, eksploatacji samochodów. 

Dodatkowych opłat

Materiały edukacyjne, egzaminy wewnętrzne wszystko jest zawarte w cenie kursu!

%

Gwarancja odbycia wszystkich zajęć!

Nasi instruktorzy poświęcają Tobie 100% czasu podczas lekcji nauki jazdy. W tym czasie nie załatwiają swoich spraw. Liczysz się tylko TY!

Ile trwa kurs na prawo jazdy kategorii B?

Teoria - wymiar godzin lekcyjnych

Praktyka - wymiar godzin zegarowych

Prawo jazdy we Wrocławiu, z nami to proste! 

Wiemy jak skutecznie przygotować Cię do zdania egzaminu na prawo jazdy w WORD Wrocław!

Stan techniczny samochodów

Dbamy o wzorowy stan techniczny samochodów. Nie dopuszczamy do tego by kursanci szkolili się na samochodach z problemami technicznymi. Tylko nauka na sprawnym samochodzie pozwoli zdobyć upragnione prawo jazdy kategorii B.

Doskonali instruktorzy

Jesteśmy szkołą jazdy, w której na co dzień pracują najlepsi we Wrocławiu instruktorzy nauki jazdy. Starannie dobieramy instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kursantów na prawo jazdy kat. B. 

Szkoła w centrum Wrocławia

Nasza szkoła nauki jazdy mieści się w samym sercu Wrocławia przy ulicy Kniaziewicza 28/1a. Budunek znajduje się niopodal dworca PKP. 

Zajęcia teoretyczne

Odbywają się w sali wykładowej, zlokalizowanej w siedzibie szkoły w centrum Wrocławia, prowadzone są przez doświadczonych wykładowców z wieloletnim stażem oraz przez dyplomowanego ratownika medycznego.

JAZDY ZARAZ PO TEORII

Tuż po zakończeniu zajęć teoretycznych możesz zacząć naukę jazdy w praktyce. Dzięki temu oszczędzasz czas a nauka przebiega płynnie i efektywnie. 

Zajęcia praktyczne

Jazdy przeprowadzane są w ruchu miejskim (Wrocławska strefa egzaminacyjna WORD) oraz na placu manewrowym. Zaczynasz i kończysz w „strefie egzaminacyjnej” – również tam zlokalizowany jest nasz plac manewrowy. Jeździmy 7 dni w tygodniu, także w soboty i niedziele.

Start kursu kat B 21.09.2020 – godz 17:00

Zapraszamy

 Promocja kat. B – 1400 zł !

Kontakt telefoniczny OSK Euforia Wrocław

 

Kontakt pod nr tel. 691 948 461 lub 602 15 68 67

Tel do Jurka: 602 15 68 67 – kategorie motocyklowe

Tel do Ewy : 517 774 511 – sprawy administracyjne i obieg dokumentów (czynny: pon, śr, czw – 17.00 – 20.00 wt, pt – 8.30 – 11.30)

Tel do Moniki: 691 948 461

Zapisy na kurs prawa jazdy kat. B

 

Zapisy na kurs prawa jazdy odbywaję się we Wrocławiu przy ulicy Kniaziewicza 28/1A

W poniedziałki, środy, czwartki  o godzinie 17-20

We wtorki i piątki o godzinie 8:30-11:30

Jesteś już zapisany, na kurs prawa jazdy kat. B i co dalej ?

Wykłady odbywają się w dni robocze i trwają około 4 dni.  W sumie są to cztery spotkania i jedno dodatkowe z pierwszej pomocy. Wykłady rozpoczynają się zawsze o godzinie 17:00. Po zajęciach teoretycznych po ustaleniu terminu z przydzielonym instruktorem możesz zacząć jeździć. Podczas zajęć praktycznych poznasz wszystkie tajniki prowadzenia samochodu oraz zdobędziesz niezbędną wiedzę do bezpiecznego poruszania się po drodze. Nauczysz się jeździć ekonomicznie, ale i dynamicznie, a także wykonywać wszelkie manewry. Do tego zapoznasz się z codzienną obsługą pojazdu, będziesz umiał wymienić żarówkę czy zatankować samochód. Każdy nasz kursant odbywa obowiązkowe jazdy poza obszarem zabudowanym a nawet pojedziesz do innego miasta w okolicy Wrocławia, aby przekonać się, że POTRAFISZ. Na zajęciach jeździsz głównie tam, gdzie będziesz jeździł na egzaminie – uczymy ponadto jeździć praktycznie po mieście nie myśl, że na to szkoda Twoich cennych godzin – pojazdy egzaminacyjne widzieliśmy już nawet na obwodnicy wschodniej Wrocławia. Wykorzystujemy każdą z 30 godzin jak najbardziej efektywnie. Zajęcia praktyczne kończą się, zgodnie z ustawą, egzaminem wewnętrznym. Egzamin odbywa się zgodnie z zasadami przeprowadzania państwowego egzaminu praktycznego w WORDzie. Na egzaminie sprawdzimy Twoje umiejętności oraz wiedzę zdobytą podczas kursu i Wspólnie ocenimy czy samodzielnie poradzisz sobie na drodze.

Obecnie aby rozpocząć kurs prawa jazdy musisz mieć utworzony w starostwie Profil Kandydata na Kierowcę.   Zapraszamy w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku. Omówimy wszystkie sprawy związane z rozpoczęciem kursu, datami kolejnych zajęć, opłatami itp. Otrzymasz nowe, aktualne testy (obecnie wersja z animacjami filmowymi). Rozpoczęcie szkolenia nie jest zbyt skomplikowane. Podczas zapisów na  kurs otrzymujesz skierowanie na badania lekarskie do uprawnionego lekarza, orzeczenie lekarskie jest jednym z wymaganych dokumentów w wydziale komunikacji. Całej reszty dowiesz się na miejscu, jak również podpowiemy Ci, jak załatwić wszystko krok po kroku, ale tak, abyś nie stracił/a wiele czasu. Prawko wcale nie musi być „mordęgą”, której się obawiają wszyscy kursanci we Wrocławiu.

Obsługa KIA RIO